| Tip | portable |
| Putere totală | 20 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 70 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 13000 Hz |
| Material | plastic , piele eco |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Interfețe | Bluetooth , TF , AUX , USB-C |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Baterie | 2500 mAh |
| Dimensiuni | 84x164x108 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Edifier |
| Cod EAN | 6923520286409 |









