Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 7 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 95 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 12 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Dimensiuni | 134x86x46 mm |
| Greutate | 0.285 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130010187, 4968929221325 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă JBL Clip 5 Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.