| Tip Sistem | 2.0 |
| Putere totală (RMS) | 6 W |
| Răspuns în frecvenţă | 100 – 20 000 Hz |
| USB | da |
| Ieşire căşti | da |
| Material carcasa | plastic |
| Numărul de difuzoare | 1 |
| Dimensiuni generale | 90x135x90 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 0.426 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022587 |









