Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 5 W |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 6 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
TF ,
AUX ,
TWS |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Baterie | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 135x70x65 mm |
| Greutate | 0.189 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | WiWU |
| Cod EAN | 6977703650501 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă WiWU H8 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.