Transformați-vă dormitorul într-un sanctuar confortabil cu setul nostru dublu de cuverturi. Fabricat dintr-un amestec luxos de 50% bumbac și 50% poliester, acest set nu este doar moale și confortabil, ci și durabil și de lungă durată.
Experimentați confortul suprem
Înfășurați-vă în moliciunea husei noastre de cuvertură, a cearșafului plat și a fețelor de pernă, toate concepute pentru a vă oferi confortul suprem pentru un somn odihnitor. Firul vopsit asigură culori vibrante care nu se vor estompa în timp, în timp ce numărul de 120 de fire adaugă o notă de lux lenjeriei dvs. de pat.
Elevați decorul dormitorului dvs.
Adăugați o notă de eleganță dormitorului dvs. cu setul nostru dublu de cuverturi într-o frumoasă culoare maro. Sistemul de închidere tip plic pentru fețele de pernă și sistemul de închidere cu buton pentru husa de plapumă asigură o potrivire sigură și o întreținere ușoară.
Detalii tehnice:
| Tip set | 2 persoane Euro |
| Material | policoton |
| Structura țesăturii | 50 % poliester , 50 % bumbac |
| Elemente in set | 6 |
| Dimensiune husă de pilotă | 200x220 cm |
| Dimensiune cearșaf | 240x260 cm |
| Dimensiunea feței de pernă | 50х70 cm |
| Numarul fata de perna | 4 |
| Desen | gratii , linie |
| Culoare de baza | maro |
| Culori suplimentare | bej |
| Densitate | 120 |
| Greutatea brută | 3.28 kg |
| Producător | Cotton Box |
| Cod EAN | 8684283402304 |









