| Tip | largă |
| Display | da |
| Capacitate de spalare | 12 seturi |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Clasa de eficienta a spalarii | A |
| Clasa de eficienta a uscarii | A |
| Număr programe | 5 |
| Număr temperaturi | 3 |
| Număr coșuri | 2 |
| Start întârziat | da |
| Incarcare la jumatate | da |
| Indicator agent stralucire | da |
| Indicator lipsa sare | da |
| AquaStop ? | da |
| Motorul invertorului | da |
| Consum de apa | 9.5 litri |
| Consum de energie | 1.05 kW*h/ciclu |
| Putere | 2400 W |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Culoare | argintiu |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 46.5 kg |
| Țara producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 46.5 kg |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242002996950 |
























