Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 7 Ah |
| Curent de pornire | 120 A |
| Tehnologie AGM
?
| da |
| Polaritate borne | «1» |
| Poli de racord | Y11 |
| Construcție | european |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 150 mm |
| Lățime | 66 mm |
| Înălțime | 94 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Powersports AGM (507 901 012) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.