| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 21 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Adâncime | 65 mm |
| Distanta centrala | 449 mm |
| Zona încălzită | 14 m² |
| Conexiune | lateral |
| Putere | 1611 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Producător | DemirDokum |









