| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.11 mm |
| Сapacitate apă | 2.96 l |
| Putere | 983 W |
| Вес | 12.9 kg |
| Producător | DemirDokum |
| Cod EAN | 2999001272777, 8690813060548 |









