| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 800 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.15 mm |
| Putere | 1656 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Вес | 20 kg |
| Producător | DemirDokum |
| Cod EAN | 8690813066083 |









