Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | volum ,
de ondulat ,
de îndreptat ,
uscare |
| Numărul regimurilor de temperatură | 3 |
| Temperatură maximă | 80 °C |
| Aer rece | da |
| Putere | 1300 W |
| Accesorii | accesoriu de netezire ,
2 accesorii pentru ondulare ,
Accesoriu pentru uscare rapidă ,
Accesoriu pentru volum ,
2 perii de îndreptare |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 2.8 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | maro |
| Greutate | 290 g |
| Altele | carcasă de depozitare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dreame |
| Cod EAN | 6977328063168 |
Specificațiile și imaginile produsului Multistyler Dreame AMF18A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.