Caracteristici generale
| Numărul regimurilor de temperatură | 3 |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Funcționare fără fir | da |
| Greutate | 258 g |
| Culoare | negru |
| Altele | Capacitatea bateriei: 5000 mAh |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007615938 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Hoco DAR33 Protect Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.