Caracteristici generale
| Putere | 15 W |
| Numărul regimurilor de temperatură | 3 |
| Timp de încălzire | 20 s |
| Temperatură maximă | 210 °C |
| Ionizare | da |
| Dimensiuni ale plăcilor | 92x23 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Oprire automată | da |
| Funcționare fără fir | da |
| Timp de funcționare fără cablu | 25 min |
| Greutate | 320 g |
| Culoare | roz |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.31 kg |
| Producător | Dreame |
| Cod EAN | 6973734687363 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Dreame AST14A-PK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.