| Numărul regimurilor de temperatură | 12 |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Ionizare | da |
| Dimensiuni ale plăcilor | 105x25 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Oprire automată | da |
| Culoare | violet |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |









