Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de ondulat |
| Ecran LCD | da |
| Temperatură maximă | 220 °C |
| Funcţie ionica | da |
| Putere | 80 W |
| Înveliş plăci | turmalin ,
ulei de argan |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 3 m |
| Oprire automată | da |
| Covor rezistent la căldură | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539146298 |
Specificațiile și imaginile produsului Placa pentru creponare Polaris PHS 5095TAi sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.