Caracteristici generale
| Material carcasa | PAL |
| Culoare carcasa | wenge |
| Material fasada | PAL |
| Culoare fasada | bej |
| Lățime | 80 cm |
| înălțime | 200 cm |
| Adâncime | 37 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885022198 |
Specificațiile și imaginile produsului Antreu Компанит Яна Wenge sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.