| Locație | de colț |
| Lățime | 75.7 cm |
| Adâncime | 75.7 cm |
| Înălțime | 73.6 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 75.7x73.6x75.7 cm |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | atelier deschis |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | atelie deschis |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997392561 |









