Caracteristici generale
| Seria | Fancy |
| Lățime | 47.5 cm |
| Înălțime | 59.5 cm |
| Adâncime | 45.5 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | stofă |
| Culoare fațadă | gri |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ambianta |
| Cod EAN | 4842115044656 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Ambianta Fancy Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.