Caracteristici generale
| Lățime | 50.2 cm |
| Înălțime | 53 cm |
| Adâncime | 41 cm |
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | ivory |
| Material fațadă | LPAL |
| Culoare fațadă | ivory |
| Număr sertare | 2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ML-Mobila |
| Cod EAN | 2000996688631, 2000996696858, 2009885033637 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră ML-Mobila Ливерпуль №21 Слоновая Кость sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.