| Tip | tricicletă |
| Virsta | 1-3 ani |
| Greutate maxima | 25 kg |
| Tip roti | EVA |
| Materialul cadrului | metal |
| Culoare | gri |
| Frână | din spate |
| Lădiță pentru jucării | da |
| Mâner pentru părinți | da |
| Reglarea inaltimei maner | da |
| Blocarea roatei din fata | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Parasolar | da |
| Cotiere | da |
| Suport pentru piciorușe | da |
| Masă | 11.4 kg |
| Poziția față-mamă | da |
| Greutatea brută | 12.8 kg |
| Producător | Qplay |
| Cod EAN | 686268624549 |









