Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Lampa LED | da |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 500 lumeni |
| Contrast | 10 000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.762 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 2.54 m |
| Frecvență verticală | 60 Hz |
| Frecvența orizontală | 33.2 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Durata de viață a lămpii | 30000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 20000 ore |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 190x94x67 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.4 kg |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711474438676 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer PD1520us + Touchkit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.