Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 6000 lumeni |
| Contrast | 50 000:1 |
| Zoom optic | 1.7 |
| Zoom digital | 2 x |
| Distanta de proiectare minimă | 0.56 m |
| Distanta de proiectare maximă | 7.62 m |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 27 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Dimensiuni | 122x265x337 mm |
| Greutate | 4.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 5.6 kg |
| Producător | Acer |
| Cod EAN | 4711474116215 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Acer PL6520 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.