| Tip | baston cu suport |
| Material de baza | aluminiu |
| Ajustarea înălțimii | da |
| Min. înălţime | 77 sm |
| Max. înălţime | 99 cm |
| Greutate maxima sustinuta | 150 kg |
| Culoare | alb |
| Specificații | înălțimea mânerului reglabilă de la 22 la 29 cm , doar 1 cârjă inclusă |
| Producător | Herdegen |
| Cod EAN | 2009020007868 |