| Tip | fixă |
| Destinație | pentru containere , pentru cărucioare |
| Material | PVC |
| Diametrul roții | 125 mm |
| Greutate maximală suportată | 150 kg |
| Lăţime | 32 mm |
| Înălțimea totală | 157 mm |
| Lăţime suportului metalic | 95x67 mm |
| Diametrul gaurii | 12 mm |
| Distanța dintre găuri | 75x45 mm |
| Culoare | portocaliu |
| Producător | EMTOP |









