| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 2000 mm |
| Distanta centrala | 445 mm |
| Zona încălzită | 33 m² |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.2 mm |
| Сapacitate apă | 10.5 l |
| Putere | 4520 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 50.8 kg |
| Producător | Kalde |
| Cod EAN | 2009997360188 |









