| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 400 mm |
| Distanta centrala | 445 mm |
| Zona încălzită | 7 m² |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.2 mm |
| Сapacitate apă | 2.1 l |
| Putere | 904 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 10.1 kg |
| Producător | Kalde |









