| Material | fontă |
| Tip | secțională |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 600 mm |
| Adâncime | 96 mm |
| Distanta centrala | 500 mm |
| Conexiune | lateral |
| Сapacitate apă | 0.96 l |
| Putere | 160 W |
| Presiune de lucru | 12 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Konner |
| Cod EAN | 2000011543006 |









