Caracteristici generale
| Tip | frontală |
| Capacitate maximă de încărcare | 6 kg |
| Display | da |
| Uscator | nu |
| Clasa de eficiență energetică | C |
| Clasa eficienţei la stoarcere | B |
| Viteza maximă de centrifugare | 1200 rpm |
| Consum de apă | 43 litri |
| Nivel de zgomot la centrifugare | 76 dB |
| Motorul invertorului | da |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | negru |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 42.5 cm |
| Greutate | 60.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Indesit |
| Cod EAN | 8050147661611 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe Indesit MTWSE 61294 WK EE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.