Caracteristici generale
| Tip | semiautomat |
| Capacitate maximă de încărcare | 7.5 kg |
| Clasa de eficiență energetică | A |
| Viteza maximă de centrifugare | 1350 rpm |
| Consum de apă | 24 litri |
| Consum energetic | 56 KWh/An |
| Nivel de zgomot la spălare | 62 dB |
| Nivel de zgomot la centrifugare | 68 dB |
| Culoare | alb |
| Culoare uşă | albastru |
| Înălţime | 89 cm |
| Lăţime | 75 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Altele | pompa scurgere |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Luxim |
| Cod EAN | 4009071377017 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de spălat rufe Luxim LU 75-108S-5 + pompa sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.