Рăsucitor de supape, cursă de lucru 45-145 mm, proiecție 250 mm JTC 1711 - dispozitiv pentru întreținerea motoarelor cu mai multe supape, utilizat în domeniul producției și reparațiilor auto. Construcția se distinge prin durabilitate. Mânerul are un capac ergonomic. Adâncimea de prindere: 250 mm. Cursa de lucru: 45-145 mm. Dimensiuni: 490/320/55 mm. Două dimensiuni de adaptoare: 25 și 30 mm.
| Tip | dispozitiv de demontare |
| Număr in set | 1 buc. |
| Destinație | pentru penele supapelor |
| Material | oţel |
| Lungimea | 250 mm |
| Diametru | 25 mm, 30 mm |
| Dimensiuni | 43x29x3 cm |
| Greutate | 2620 g |
| Producător | JTC |









