Caracteristici generale
| Colecție | Rato |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe podea |
| Formă | pătrată |
| Volum | 35 l |
| Capacitate vas interior | 14 l |
| Lățimea | 28.5 cm |
| Lungimea | 28.5 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | bej |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Rato DRTS300-7529U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.