| Interfață din stânga | USB Type-C |
| Interfață de dreapta | 2x USB-A , 2x USB-C |
| Interfață | USB 3.2 Gen 2 |
| Material carcasă | aluminiu |
| Culoarea | argintiu |
| Lungimea cablului | 18 cm |
| Dimensiuni | 107x44x10 mm |
| Greutate | 0.056 kg |
| Greutatea brută | 0.07 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309137232 |



