Caracteristici generale
| Putere consumată | 370 W |
| Скорость движения ленты | 7.5 m/min |
| Рабочая длина ленты/листа | 914 mm |
| Рабочая Ширина ленты/листа | 100 mm |
| Размеры ленты/листа | 914x100 mm |
| Вес | 18 kg |
| Дополнительно | disc de șlefuit lateral |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ryobi |
| Cod EAN | 4892210149657 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău cu banda de masă Ryobi RBDS4601G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.