| Tip aparat | aparat de sudură |
| Curent de sudare | 20-130 A |
| Diametrul minim electrod | 1.6 mm |
| Diametrul maxim electrod | 4 mm |
| Tip de sudare | semiautomat (MIG/MAG) , cu electrod (MMA) |
| Invertor | da |
| Maner transport | da |
| Grad de protecție | IP21S |
| Greutate | 9.9 kg |
| Dimensiuni | 280x450x320 mm |
| Producător | Raider |
| Cod EAN | 3800972020122 |









