Caracteristici generale
| Tipul deplasării | manual |
| Puterea electric | 1400 W |
| Lățimea tăierii | 33 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Trepte reglare | 3 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 20 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 60 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 30 l |
| Suprafaţa recomandată | 500 m2 |
| Greutate | 7.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul electrică Raider RD-LM31 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.