Caracteristici generale
| Tipul deplasării | Manual |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea a acumulatorului | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 6 Ah |
| Baterie înclusă | nu |
| Încărcător | nu |
| Lățimea tăierii | 37 cm |
| Trepte reglare | 6 |
| Înălțimea minimală de tăiere | 25 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 75 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 45 Litri |
| Greutate | 13.45 kg |
| Altele | functioneaza de la 2 acumulatori 2x18 V ,
bateria și încărcătorul nu sunt incluse |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100001230548, 4006825635898 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns iarba cu acumulator Einhell GE-CM 36/37 Li PXC Solo (34.131.72) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.