Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Debit maxim | 7 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 5 m |
| Putere | 400 W |
| Calitatea apei | murdară |
| Dimensiune maximă a particulelor | 18 mm |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Altele | Diametrul conectorului 1" |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Raider RD-WP32 (70139) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.