Caracteristici generale
| Tip | trepied monopied |
| Interfața de conectare | bluetooth |
| Lățimea telefonului | până la 850 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 200 g |
| Dimensiuni | 91x48x215 mm |
| Altele | braț telescopic (70 cm) |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.15 kg |
| Producător | Cellularline |
| Cod EAN | 8018080346354 |
Specificațiile și imaginile produsului Monopod pentru selfie Cellularline Freedom Universal Black (BTSELFIESTICKFREEK) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.