Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1200 W |
| Debit maxim de aer | 74 l/s |
| Puterea maximă de aspirație | 254 mbar |
| Capacitate recipient de apă | 19.2 l |
| Capacitate recipient | 35 l |
| Material carcasă | plastic |
| Clasa de praf a filtrului principal | L |
| Tub | plastic |
| Lungime furtun | 5 m |
| Accesorii | 3 tuburi ,
furtun ,
filtru ,
sac de gunoi ,
duză pentru podea ,
duză pentru spații înguste |
| Dimensiuni | 515х450х575 mm |
| Greutate | 19 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140705516 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator industrial Bosch GAS 35L (06019C3200) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.