Caracteristici generale
| Alimentare | baterie |
| Frecvența vibrațiilor min | 8000 min‾¹ |
| Frecvența vibrațiilor max | 20000 min‾¹ |
| Unghiul de deviație spre stânga/dreapta | 3.4 ° |
| Tip de baterie | Li-ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Dimensiuni | 282x89x91 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952606804 |
Specificațiile și imaginile produsului Unealta multifunctionala Bosch GOP 185-Li 18 В (B06018G2020) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.