| Colecție | Classico |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe masă |
| Formă | rotundă |
| Volum | 3 l |
| Înălțime | 20 cm |
| Diametru | 22 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 18.5 cm |
| Material | polipropilenă |
| Culoarea | negru |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
| Producător | Lechuza |









