| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 1200 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 2600 min‾¹ |
| Turația în gol | 700 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 111 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Fără baterie , încărcător |
| Greutatea | 0.95 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 2100001587925, 3165140763011 |









