| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Motor fără perii | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 2 viteza | 1800 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1800 min-1 |
| Turația în gol | 27000 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 22 |
| Moment de strângere maxim | 50 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 35 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Suitcase | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952505183 |









