| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Alimentare | rețea |
| Putere | 650 W |
| Deschiderea mandrinei | 1/4" mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Reglarea rotației | nu |
| Revers | da |
| Max. turații în gol | 5000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 12 Nm |
| Greutatea | 2.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140920902 |









