Caracteristici generale
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1350 min‾¹ |
| Turația în gol | 21000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 40 Nm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | încărcător ,
1 acumulator |
| Suitcase | nu |
| Greutatea | 1.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deko |
| Cod EAN | 6974491582885 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Deko DKCD20ID01-H5 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.