| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1500 min‾¹ |
| Moment de strângere maxim | 30 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 22 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | case , încărcător , acumulator |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Milwaukee |
| Cod EAN | 4058546372330 |









