Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1450 min‾¹ |
| Trepte ale momentului de torsiune | 17 |
| Moment de strângere maxim | 28 Nm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | case ,
acumulator ,
încărcător |
| Suitcase | da |
| Dimensiune | 220х195х70 mm |
| Greutatea | 1.29 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | P.I.T |
| Cod EAN | 6971810444688 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat P.I.T PBM20H-10A/1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.