Caracteristici generale
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Baterie înclusă | da |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Încărcător | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Deschiderea mandrinei | 0.8-10 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1350 min‾¹ |
| Max. turații în gol | 1350 min-1 |
| Trepte ale momentului de torsiune | 21 |
| Moment de strângere maxim | 27 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | 1 acumulator ,
încărcător |
| Suitcase | da |
| Greutatea | 3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rotor |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Rotor RPA18 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.