Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Construcție | transformer |
| Înălțime | 175 cm |
| Lățimea | 25 cm |
| Lungimea totală | 94 cm |
| Număr trepte | 12 |
| Numărul de secțiuni | 3 |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Material | aluminiu |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Rotile | nu |
| Dimensiune pliată | 94х25 cm |
| Greutate | 12.4 kg |
Alte informații
| Producător | Rotor |
| Cod EAN | 6427494030698 |
Specificațiile și imaginile produsului Scară Rotor KMP403B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.