Caracteristici generale
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Deschiderea mandrinei | 1.5-13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 440 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1650 min‾¹ |
| Turația în gol | 29700 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 40 Nm |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 10 mm |
| LED-uri de iluminare | da |
| Set | Fără baterie ,
încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Yato |
| Cod EAN | 5906083025020 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de înșurubat Yato YT-82787 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.